Vispārīgie noteikumi

Vēloties nodrošināt uz savstarpējo sapratni balstītu sadarbību ar klientiem, lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA “NUI”, vienotais reģ. Nr. 42403043700 (turpmāk tekstā – milcamp.eu) piedāvāto preču iegādes noteikumus.


A) Balstoties uz to, ka milcamp.eu piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek noslēgts Distances līgums.


B) Visa informācija – ieskaitot lietošanas noteikumus, preču aprakstus, cenas, piedāvājumus, līzinga un piegādes nosacījumus var tikt mainīta www.milcamp.eu vietnē bez iepriekšēja brīdinājuma un ir spēkā publicējot informāciju vietnē www.milcamp.eu .


Lietošanas noteikumi

1. Pasūtījumu iespējams noformēt vietnē www.milcamp.eu, pa telefonu 26614987, www.milcamp.eu čatā, epastā info@milcamp.eu

2. Vietnē norādītās cenas ir iekļaujot nodokļus.

3. Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt telefona numuru un epasta adresi, saziņai, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī , ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju un dokumentāciju.

4. Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts klients, gan reģistrēts. Lai kļūtu par vietnes www.milcamp.eu registrētu lietotāju ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība.

5. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes veidu var norēķināties – izmantojot bankas pārskaitījumu  maksājot  attālināti vai skaidrā naudā un ar norēķinu karti preces saņemšanas brīdī ( tikai milcamp.eu preču izdošanas punktā veikalā MilCamp Gaujas iela 6, Ādaži, LV-2164).  Pasūtot preci sniedzam iespēju izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

5.1. Preču saņemšana milcamp.eu preču izdošanas punktā Gaujas iela 6, Ādaži, LV-2164, darba dienās 09:00-18:00 - Bezmaksas

5.2. Kurjerpiegāde uz norādīto adresi darba dienās 08:00-19:00 – maksa par pakalpojumu tiem aprēķināta balstoties uz preces svaru un piegādes adresi. Konkrēts piegādes laiks tiek precizēts sazinoties ar klientu pirms plānotā piegādes laika.

5.3. Pakomātos, saņemšanas punktos un Latvijas Pasta filiālēs piegāde tiek nodrošināta darba dienās un apmaksa ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida (Latvijas Pasta filiāle, Circle K, Omniva, DPD) un preces svara un izmēra.

5.4. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai pa daļām.

6. Ja izvēlaties saņemt sagatavoto pasūtījumu Gaujas iela 6, Ādaži, LV-2164, lūdzam ņemt vēra, ka pasūtījumu nepieciešams izņemt 3 darba dienu laikā, no dienas, kad saņemta SMS ar informāciju, ka pasūtījums ir sagatavots saņemšanai.

7. Saņemot preci, pirms tās lietošanas lūdzam iepazīties ar preces lietošanas instrukciju un lietot to saskaņā ar ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces apraksta vai preces pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Pircējam piešķirtas ar normatīviem aktiem. Preces servisa apkalpošana tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju aizsardzības (PTAL) normām. Pirkuma dokumentos ir aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, pārrakstīt un labot.

9. Patērētājam ir tiesības izmantot Atteikuma tiesības, balstoties uz Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) un reglamentējošajiem Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”, kuros noteikts, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāru dienu laikā un iesniegt atpakaļ interneta veikalā iegādāto preci. milcamp.eu saglabā tiesības nepieņemt preci, gadījumā, ja tā ir mehāniski bojāta, vai ar nepilnīgu komplektāciju. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums elektroniski info@milcamp.eu vai pa telefonu +371 26614987 un aizpildīt atteikuma veidlapu

10. Atgādinam, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas

11. Ievērībai - preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšējā paziņojuma. Preču ražotāji var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšējas milcamp.eu paziņošanas. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.

12. Vietnes www.milcamp.eu lietotājs piekrīt saņemt informāciju no milcamp.eu veikala par dažāda veida aktualitātēm.

13. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem milcamp.eu ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem , bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat milcamp.eu ir tiesīgs nosūtīt informāciju par jaunumiem, akcijām, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.

14. Norādot savu e-pasta adresi milcamp.eu, piekrītiet, ka ta tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tik nosūtīta informācija/paziņojumi par uzsāktajiem , bet nepabeigtajiem pasūtījumiem. Lūdzu ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz www.milcamp.eu, esat piekritis, ka šos datus milcamp.eu var izmantot iepriekš minētajos nolūkos, ieskaitot informēt par jebkādām izmaiņām, jaunumiem un piedāvājumiem.

15. Veicot pasūtījuma noformēšanu ir izvēles lauks, vai piekrītiet saņemt milcamp.eu jaunumus un piedāvājumus. Atzīmējot šo lauku piekrītiet saņemt ziņas no milcamp.eu. Ja vēlaties atteikties saņemt piedāvājumus, lūdzam izsūtnē atzīmēt, ka nevēlaties saņemt piedāvājumus vai rakstiet uz info@milcamp.eu.

16. milcamp.eu lūdz Pircēju ziņot par pamanāmām neprecizitātēm preces raksturojumā vai attēlā sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa telefonu +371 26614987 vai elektroniski info@milcamp.eu

17. Sūdzību un ieteikumu gadījumos milcamp.eu lūdz sazināties elektroniski info@milcamp.eu vai telefoniski +371 26614987.

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@milcamp.eu vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Gaujas iela 6, Ādaži, LV-2164. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūsu sūdzības atzīšanai par nepamatotu, Jums ir tiesības izmantot normatīvos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

-vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju

-iesnieguma iesniegšanas datumu

-strīda būtību, pieprasījumus un to pamatojumu

Informācija par strīdu risināšanas procesu: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

18. Jautājumu vai neskaidrību gadījuma milcamp.eu lūdz sazināties pa telefonu +371 26614987 vai elektroniski info@milcamp.eu

19. milcamp.eu patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdevās sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Grozs ir tukšs