Līdzeklis guļammaisu apkopei - DONS WASH

Līdzeklis guļammaisu apkopei - DONS WASH
Apskatīts: 3765 Modelis: 319428
Pieejamība: Pieejams
5,45€
Daudzums: Ielikt grozā
Attīra ar dūnām pildītu apģērbu un guļammaisus, saglabā dūnas svaigas un mīkstas, kavē to salipšanu gabalos un atjauno vaska slāni uz dūnu pūkām. Dūnu materiāls saglabā savu gaisīgumu un nodrošina ventilāciju.
 
Norādījumi par lietošanu:
Ja mazgāšanu veic veļas mašīnā - rūpīgi izņemt (iztīrīt) mazgāšanas līdzekļus (pulvera atlikumus) no  veļas mazgājamās mašīnas mazgāšanas līdzekļu nodalījuma. Kārtīgi saktratīt Dons Wash pudeli.  Pievienot 50 ml. dons-wash uz vienu (1) apģērbu vai  125 ml.  uz vienu (1) guļammaisu.  Izvēlieties  30 ° C mazgāšanas programmu smalkiem audumiem vai speciālo dūnu mazgāšanas programmu; vienmēr pirms mazgāšanas pārbaudiet  tekstila etiķetes mazgāšanas norādījumus. Aizveriet visus rāvēslēdzējus un velcro lipekļus
 
Ja mazgāšanu veicat ar rokām: Izmantojiet 50 ml Dons Wash uz ~25 litriem ūdens. Pēc mazgāšanas rūpīgi izskalojiet, lai pilnībā likvidētu mazgāšanas līdzekļus. Izgrieziet materiālu sausu līdz pilienveida sausam (t.i. kad nepil ūdens), vai arī izmantojiet veļas žāvētāju, izmantojot zemāko temperatūras iestatījumu.
 
Lai guļammais vienmērīgi izmazgātos veļas mazgājamajā mašīnā un izžūtu veļas žāvetājā, var pievienot tenisa bumbiņas, vai ievietot reizē mazgāties un žāvēties sporta apavus - tas palīdzēs dūnām vienmērīgi sadalīties visa izstrādājuma apjomā.
Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes:Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: