ECWCS level 1 un level 2

Autors milcamp 01.03.2016 2 Komentārs (i)

ECWCS (Extended Cold Weather Clothing System) vai PCU (Protective Combat Uniform)  1. un 2.līmeni veido  apģērbi, ko mēs ikdienā saucam par termoveļu.

Level 1 - Termoveļa sastāv no krekla un biksēm (var būt īsā un garā versija vai abas kopā). Pirmā līmeņa apģērba galvenais uzdevums ir sviedru novade no ķermeņa.

Ja jūs veicat fiziskas aktivitātes siltā apģērbā, veidojas sviedri, drēbes kļūst slapjas, un jums drīz kļūst auksti. Īpaša sastāva audums Level 1 termoveļā ir veidots tā, lai izvadītu mitrumu no ķermeņa neuzsūcot šķidrumu (izveidotu distanci starp šķidrumu un ķermeni). Tas ir  ātri žūstošs, elpojošs, bet neabsorbē šķidrumu, šīs apģērba īpašības nodrošina sausumu un siltumu.

Svarīgs aspekts  izvēloties Level 1 termoveļu ir, lai tā cieši piegultu ķermenim. Ja 1.līmeņa termoveļa būs pa lielu (nepieguls pie ķermeņa) - tā nepildīs savas funkcijas. 

 

 

 

 

Level 2 - galvenā funkcija - siltuma saglabāšana.  Komforta temperatūra līdz  -10,  ekstrēms -20 , protams uzvelkot arī virsdrēbes.  Zemākākā temperatūrā  jākombinē ar citiem līmeņiem.  ECWCS 2. līmeņa raksturīgākā pazīme ir auduma materiāla rūtiņveida (vafeles) struktūra. Tas ir pūkains un elpojošs audums uz Microban® tehnoloģijas bāzes, kas papildus aizsargā pret mikrobiem un sviedru aromātu.

Otrais slānis tāpat kā pirmais līmenis nodrošina mitruma novadi no ķermeņa,  bet papildus tam ir izteiktāka siltuma saglabāšanas funkcija un nav speciāli jāizvēlas cieši pieguļoša termoveļa - level 2 var būt nedaudz brīvāks.

 

2 Komentārs (i)

Pietro:
05.03.2018, 04:38:00 PM
Atbildēt

Necessito di acquistare 1 maglia termica verde e 1maglia termica marrone ECWCS level 2. E un paio di anfibi da 74.90 €. Dal sito non si riesce ad acquistare. Grazie.

Pietro:
05.03.2018, 04:38:08 PM
Atbildēt

Necessito di acquistare 1 maglia termica verde e 1maglia termica marrone ECWCS level 2. E un paio di anfibi da 74.90 €. Dal sito non si riesce ad acquistare. Grazie.

Ierakstīt komentāru