SUUNTO TRAVERSE ALPHA

Autors milcamp 05.04.2016 0 Komentārs (i)

 

SUUNTO TRAVERSE KOLEKCIJA PALIELINĀJĀS AR DIVIEM SUPER IZTURĪGIEM MODEĻIEM
Traverse Alpha pulksteņi piedāvā lietderīgas funkcijas makšķerēšanai,medībām un militārām aktivitātēm.

Suunto piedāvā divus jaunus Suunto Traverse saimes modeļus. Suunto Traverse Alpha Stealth un Alpha Foliage ietver sevī jaunas funkcijas speciāli izstrādātas makšķerēšanai, medībām un mitārām aktivitātēm.
“Redzot Suunto pulksteņa popularitāti starp makšķerniekiem, medniekiem un karavīriem un pamanot, ka tirgū ir ļoti maz pulksteņu, kas risinātu to īpašās vajadzības, SUUNTO nolēma vērsties pie viņiem ar īpašu produktu. Atbilstoši Suunto tradīcijām, pulkstenis Traverse Alpha apvieno izturīgu dizainu ar unikālām funkcijām, tādām kā šaviena vietas noteikšana” paskaidro Petteri Hernelahti, Suunto Outdoor Business Line Manager.


Daudzpusīgas outdoor funkcijas
Traverse Alpha piedāvā uzticamo komplektu ar outdoor funkcijām. Iebūvētā GPS/GLONASS maršruta navigācija ar atpakaļceļa funkciju, elektronisko kompasu ar slīpuma kompensāciju un FusedAlti™ palīdzēs jums neapmaldīties nezināmā teritorijā. Akumulators līdz pat 100 stundām ar ieslēgtu GPS padara Traverse Alpha piemērotu daudz dienu pārgājieniem.

 


Makšķerēšanai, medībām un militārām aktivitātēm domātās funkcijas
Atrašanās vietas balstīts mēness fažu kalendārs ar mēness lēkta un rieta laikiem palīdzēs jums noteikt labāko laiku, lai uzsāktu makšķerēšanu, kamēr barometriskā spiediena grafiks informēs jūs par laikapstākļu izmaiņām. Automātiskā šaviena noteikšana uzskaita to daudzumu un vietu maršrutā.
Izmanto īpašos makšķerēšanas un medību POI veidus, lai atzīmētu ceļus un svarīgas vietas. Saullēkta un saulrieta brīdinājums palīdzēs jums izplānot dienu. Ja jūsu piedzīvojums turpinās arī naktī, pielāgojams sarkanais apgaismojums neietekmēs nakts redzamību.

Īpaši izturīgs, testēts armijas standartiem

Testēti saskaņā ar armijas standartu MIL-STD- 819G, kas garantē pulksteņa korpusa un tā elementu stabilitāti  darbībā triecienu, vibrāciju, nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmē (smiltis, putekļi, lietus, liels mitrums, un temperatūra no -20 ° C līdz + 60 ° C ). Ūdens izturīgs korpuss atbilst indikatoram 10 Bar (100 m). Pulksteņa  diametrs 50mm, 15 mm biezs un sver 75 gramus, tas ir izgatavots no kombinēta polimēra apvalka ar tērauda slīpām malām un safīra kristāla displeju. Abām ALPHA versijām siksna ir izgatavota no blīva neilona materiāla ar tērauda sprādzi.

Galvenās karavīriem noderīgās funkcijas jaunajos modeļos ir  pilnīgs kalendārs ar mēness fāzēm, ar saullēkta un saulrieta laikiem, kas kalibrējas pēc GPS / GLONASS koordinātām , automātiskās šaviena izsekošanat ar atzīmi navigācijas kartē, un sarkanā gaisma darbam naktī. 

Traverse Alfa darbina iebūvēta litija-jonu baterija, darbības laiks, salīdzinot ar bāzes versiju nav mainījies. Pilnas akumulatora uzlādes vajadzētu pietikt 14 dienām, ja vien jūs izmantojat tikai pamatfunkcijas (laiks, kalendārs, hronometrs, taimeris, modinātājs). Ar aktivizētu GPS sensoru darbības laiks tiks samazināts līdz 100, 15 un 10 stundām, atkarībā no sinhronizācijas ar satelītu biežuma.


Kā daļa no Suunto Traverse saimes, Alpha modeļiem ir aktivitāšu uzraudzītājs un tie ir savienojami ar Suunto Movescount App priekš Android un iPhone. Izvēle starp divām krāsam: melns Traverse Alpha Stealth and pelēk-zaļš Traverse Alpha Foliage. Visi Suunto Traverse pulksteņi ir ražoti un testēti Somijā. Alpha modeļi būs pieejami Latvijā un arī MilCamp piedāvājumā no 29 aprīļa. Mazumtirdzniecības cena 499,00Eur.

Atslēgvārdi: suunto pulkstenis

Ierakstīt komentāru