Helikon-Tex paziņo par reorganizāciju modeļu klāstā

Autors milcamp 15.03.2016 0 Komentārs (i)

MilCamp klientiem labi zināmais Polijas ražotājs Helikon-Tex paziņojis, ka  2016.gadā veiks pilnu reorganizāciju tā modeļu klāstā, ieviešot septiņus jaunus produkcijas ražošanas virzienus. Koncepcija ir saņēmusi īsu  nosaukumu HTX, tās pamatā ir jau esošās apģērbu līnijas Urban Tactical Line un Outdoor Tactical Line.

 

Esošie un nākotnes produktu modeļi - gan tie kurus ražo pats Helikon-Tex, gan arī citu zīmolu (Morakniv, AltaFLEX) tiks sadalīti septiņās galvenajās kategorijās:

  1. HTX Urban - ikdienas nēšāšanai paredzēti militārā stila apģērbi pilsētvidei;
  2. HTX Outback - vienkrāsains tehniskais apģērbs,  galvenokārt lauka apstākļiem;
  3. HTX Range - apģērbi un aksesuāri šaušanas sportam;
  4. HTX Bushcraft - kempinga ekipējums un piederumi;
  5. HTX Patrol - galvenokārt militārie apģērbi un ekipējums  dažādās komuflāžas krāsās, saskaņā ar Helikon-Tex dizaina tendencēm;
  6. HTX Surplus - standartizētas  militārās uniformas no  populārām dizaina līnijām  (BDU, M65, ECWCS);
  7. HTX Medical - medicīnas ekipējums un piederumi, dažādi pirmās palīdzības komplekti.

Tuvākajā laikā tiks paziņoti jauni produkti  visās kategorijās, piemēram,  HTX Outback līnijā, līdztekus jau zināmajām biksēm un šortiem no Urban Tactikal Line (UTP, UTS), tiks prezentēts softshel komplekts Blizzard, kas satāv no jakas (670 g) un biksēm (520 g). Tāpat šajā kategorijā tiks prezentētas divas biezas izolācijas plīša jakas Stratus (750 g) un Cumulus (790 g). Apģērbs būs  pieejams tikai vienkrāsas izpildījumā, bet ar daudz dažādām izvēles iespējām.

Soft shell komplekts Blizzard tiks izgatavots galvenokārt no jaukta ūdensizturīga auduma (neilons 98% spandekss 2%) ar teflona pārklājumu, kā arī ir paredzēts pastiprināt ar  neilona spilventiņiem elkoņus, ceļgalus un bikšu apakšējās malas. Biksēm auduma slodzes vietās būs speciāli elastīgi ieliktņi -pastiprinājums (neilons 89% spandekss 11%). Flīša jakas Stratus un Cumulus būs ražotas no  identiska vilnas materiāla ar blīvumu 320 g / m2. Sportiska dizaina jakas ar pastiprinājumu uz pleciem un elkoņiem. Savā starpā tās atšķirsies tikai ar  kapuces esamību / neesamību  un kabatu konfigurāciju.

 

Nu ko - gaidam Helikon-Tex jauno produkciju MilCamp veikala plauktos :)

 

Atslēgvārdi: helikon htx

Ierakstīt komentāru